Chris Brown, Pitbull i drugi na poluvremenu NBA All-Star pozornice

Vaš Horoskop Za Sutra

Chris Brown, Pitbull i drugi na poluvremenu NBA All-Star pozornice Pozornica je postavljena i igrači su spremni. Vrijeme je za NBA All-Star Game Halftime Show, a ovogodišnja postava prepuna je zvjezdane snage. Glavni voditelj showa je nitko drugi do Chris Brown, koji će izvesti svoj novi singl 'Loyal'. Na pozornici će mu se pridružiti međunarodna senzacija Pitbull, koji će izvesti njegov hit 'Timber'. Postavu zaokružuju pjevačica iz Commonwealtha Ne-Yo i reperica Nelly. Ovo nije prosječna emisija na poluvremenu. Ovo je nešto što ne želite propustiti.

Jeff Giles

Samo nekoliko tjedana nakon pojavljivanja na dodjeli nagrada Grammy o kojem se mnogo šuškalo, Chris Brown je održao još jedan nastup visokog profila tijekom vikenda, nastupivši na NBA All-Star utakmici s Pitbullom.

Bila je to noć ispunjena glazbom, Nicki Minaj i Mary J. Blige zagrijale su publiku nastupom prije utakmice, a Pitbull je predvodio nastup u poluvremenu. Nakon što je izveo svoje solo pjesme &aposI Know You Want Me,&apos &aposCrazy,&apos i &aposRain Over Me,&apos Pitbull je pozvao Browna na pozornicu, a dvojac je izveo svoj hit &aposInternational Love u duetu.&apos Nakon završnih melodija &aposInternational Love, &apos Pitbull je napustio Browna kako bi izveo par solo pjesama s &aposTurn Up the Music&apos i &aposGive Me Everything.&apos

Ali to je bilo&nakon kraja igre&aposs show poluvremena pun zvijezda: nakon što je Brown završio svoj set, Ne-Yo je izašao na pozornicu s Pitbullom i Nayerom kako bi izveo završnu pjesmu. Kad se sve uzme u obzir, bio je to spektakl dostojan jednog od najupečatljivijih All-Star igara u posljednje vrijeme -- tijesna borba koja je završila pobjedom Zapada rezultatom 152-149 i rekordnim učinkom Kobea Bryanta, koji je preskočio nadmašio Michaela Jordana na contest&aposs listi strijelaca svih vremena.

Pogledajte nastup Pitbulla, Chrisa Browna i Ne-Yoa na NBA All-Star utakmici 2012.